Pierre Cardin – Polo Personel Alımı İş Başvurusu 2015

Pierre Cardin – Polo Personel Alımı İş Başvurusu 2015

Pierre Cardin – Polo –  Cacharel  2015 Personel, Eleman alımı iş başvurusu 2015.

AYDINLI GRUP 2015 yılında’da personel alımları yapmaya devam edecek.

Şu anda Türkiye genelinde 160 mağazası bulunduğu bilinen Aydınlı Grup’ta toplam 2 bin 15 kişi çalışıyor. 2015 yılında yeni mağaza açmayı hedeflediklerini belirten Aydınlı Grup Genel Müdürü Levent Özkan, buna bağlı olarak istihdam oranını ve eğitimleri artırmayı planladıklarını vurguluyor.

Aydınlı Grup kadrolarına dahil edilecek pozisyonlar arasında satış danışmanı, kasa sorumlusu, mağaza müdürü, grafik tasarım uzmanları, görsel tasarım yöneticisi, iç mimar veya şantiye sorumluları, üretim planlama sorumluları, fason üretim takip sorumluları, bilgi işlem uzmanları, ürün teknikerleri, İnsan Kaynakları performans ve kariyer uzmanı, desinatör, kalıp teknikerleri yer alıyor.

Firmada işe alımlar genellikle teknik birimler için olduğundan, yoğun olarak mühendislik mezunu ve bunun yanı sıra kurum yetkinliklerine uygun adaylar tercih ediliyor. Çalışanlara maaş dışında ek olarak, yemek, ulaşım ve giyim yardımları yapılıyor. Ayrıca performans primi fırsatı sunuluyor. Aydını grup 2015 iş başvurusu hakkında detaylı bilgileri aşağıdaki insan kaynakları linkinden öğrenebilirsiniz.

Aydınlı Grup insan kaynakları ve iş başvuru formu için tıklayınız.

Not: Güvenliğiniz için T.C. kimlik numaranızı, telefon numaranızı ve adres bilgilerinizi yorum kısmında kesinlikle paylaşmayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haberler