DOLAR: 2.22 TL
EURO: 2.79 TL

Akp İstanbul Zeytinburnu Mitingi Başbakan Konuşması Canlı İzle 5 Eylül 2010

4 yıl önce
279 kez görüntülendi

Akp İstanbul Zeytinburnu Mitingi Başbakan Konuşması Canlı İzle 5 Eylül 2010


akparti 150x150 Akp İstanbul Zeytinburnu Mitingi Başbakan Konuşması Canlı İzle 5 Eylül 2010

Akp Başbakan Erdoğan istanbul zeytinburnu kızılçeşme mitingi konuşması izle 5 eylül 2010, Akp istanbul mitingi 5 eylül 2010 izle, Akp istanbul zeytinburnu kızılçeşme mitingi izle 5 eylül 2010, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan konuşması.

Başbakan Recep Tayip Erdoğan,referandum mitinglerine yarın İstanbul’da devam edecek. Dün Diyarbakır’da vatandaşlara seslenen Erdoğan’ınİstanbul mitingi için parti teşkilatı yoğun bir tempoda çalışıyor. AK Partililere göre ‘kimsenin cesaret edemediği’ Kazlıçeşme’de dev bir miting olacak.

Yarın yapılacak ve 15.00’te başlayacak mitingi için İstanbul İl Başkanlığı tüm ilçe teşkilatlarıyla birlikte hazırlıkları sürdürüyor. İl başkanlığı iki binden fazla otobüsle İstanbulluları Kazlıçeşme’ye taşıyacak. Bunun yanı sıra ilçe başkanlıkları da kendi kiraladıkları iki bin otobüs ve araçlarla vatandaşları miting alanına ulaştıracak. Anadolu yakasındaki vatandaşların ulaşımı için de 40 tekne kiralandı. Ayrıca bin 500 kişilik büyük vapurlar da kiralandı ve mitinge ulaşım sağlayacak. Deniz ve kara ulaşımının yanı sıra demiryolu ulaşımı da sağlanacak. Kiralanan trenler Anadolu yakasında Pendik’ten, Avrupa yakasında ise Halkalı’dan hareket edecek. Alanda bir aksaklığa meydan vermemek için çok sayıda sağlık ekibi bulundurulacak. Alana gelecek olan yaşlı ve özürlü vatandaşlar için de özel oturma alanları oluşturulacak.

Miting öncesi meydandaki çalışmalar da devam ediyor. Başbakan Erdoğan’ın konuşmasını yapması için meydana büyük bir platform kuruldu. Ses sistemleri ve asılacak afişler için de çok sayıda vinç meydanın çeşitli yerlerine yerleştirildi. Meydanın çevresi de bariyerlerle çevrildi. Vatandaşların toplanacağı alandaki taş ve yabancı maddeler de toplanıyor.Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. zeynep diyor ki:

    açılsaydı yorum yapacaktık ama

Yorum Yaz

Yukarı Çık
haberler