DOLAR: 2.25 TL
EURO: 2.89 TL

DenizBank Güvenlik Görevlisi Alımı İş Başvurusu 2014

DenizBank Güvenlik Görevlisi Alımı İş Başvurusu 2014


is basvurusu DenizBank Güvenlik Görevlisi Alımı İş Başvurusu 2014DenizBank 2014 özel güvenlik görevlisi alımı ve DenizBank iş başvurusu 2014.

DenizBank 2014 yılında yeni açılacak olan yeni şubeleri için özel güvenlik görevlisi alımları yapmaya devam edecek. DenizBank 2014 güvenlik görevlisi alımları hakkında detaylı bilgileri aşağıda vermiş olduğumuz Deniz Bank insan kaynakları web adresinden ve DenizBank şubelerinden detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.
DenizBank insan kaynakları sayfası ve iş başvuru formu için tıklayınız.Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. yok diyor ki:

    yahu arkadas ne insanlar var sizin aklınızdan zorunuz mu var ? Burası iş-kur yada buna benzer bir kurummu boyum bu kilom bu yok jandarmaydım yok komandoydum işte sizin gibi dar beyinli insanlar yüzünden toplum güvenlik mesleğini göz ardı edip bizi hiçten sayıyolar az biraz o Allahın size verdiği beyni çalıştırsanıza bilmem ne bankası buraya girip aa tokattan ahmet malatyadan hüseyin istanbuldan ali bilmem nerden bilmem ne varmıs deyip kendine burdan personel mi arıyor sanıyorsunuz siz ahmaklar. CV denen kariyer denen IK denen olaylar var açarsınız bilgisayarınızı CV oluşturur iş başvurularında bulunursunuz zaten şartlar uygunsa sizi ararlar iş görüşmesine çağırırlar bunu anlamayacak idrak edemeyecek kadar aklınız çalışmıyorsa gidin siz kumda oyun oynayın da zekanız biraz gelişsin cahil sürüleri

1 31 32 33

Yorum Yaz

Yukarı Çık
haberler