DOLAR: 2.24 TL
EURO: 2.84 TL

"Özel Güvenlik Sınavında Çıkan Eski Sorular" ile Etiketlenen Konular

4 yıl önce

26. Özel Güvenlik Sınav Soruları Cevapları. 2010 egm sınav takvimi açıklandığında sınav tarihi eklenecektir. 26. ögg sınavı’nın soruları ve cevaplarına sınav bitiminden sonra sitemizden ulaşabilirsiniz. Sınavda sorulan soruların cevaplarına bakarak sınav sonuçlarının açıklanmasını beklemeden tahmin yürüterek kaç puan aldığınız hakkında fikir edinebilirsiniz. (daha&helliip;)

4 yıl önce

13 Aralık 2009 25. Özel güvenlik sınav soruları cevapları. 13 aralık 2009 pazar günü saat 10:00′da yapılacak olan 25. ögg sınavı’nın soruları ve cevaplarına sınav bitiminden sonra sitemizden ulaşabilirsiniz. Sınavda sorulan soruların cevaplarına bakarak sınav sonuçlarının açıklanmasını beklemeden tahmin yürüterek kaç puan aldığınız hakkında fikir edinebilirsiniz. (daha&helliip;)

5 yıl önce

25. Özel Güvenlik Sınav Soruları ve Cevapları 13 aralık 2009 pazar günü saat 10:00'da yapılacak olan 25. ögg sınavı'nın soruları ve cevaplarına sınav bitiminden sonra sitemizden ulaşabilirsiniz. Sınavda sorulan soruların cevaplarına bakarak sınav sonuçlarının açıklanmasını beklemeden tahmin yürüterek kaç puan aldığınız hakkında fikir edinebilirsiniz. Sınav soruları ve cevapları özel güvenlik şube müdürlüğü'nün resmi sitesi olan (ozelguvenlik.pol.tr) sitesinde yayınlandığı andan itibaren verecek olduğumuz...

Yukarı Çık
haberler