İngilizce performans ödevi için Çizgi Film Kahramanı Tanıtma

İngilizce performans ödevi için Çizgi Film Kahramanı Tanıtma

Bugs Bunny

İngilizce Performans Ödevi için çizgi film kahramanları tanıtım yazıları.

İngilizce performans ödevi için sizler için hazırlığımız çizgi film kahramanı tanıtım yazısını sizlerle paylaşıyoruz. Çocukluğumuzun vazgeçilmez çizgi film kahramanı Bugs Bunny hakkında hazırlanmış olan ingilizce – türkçe tanıtım yazısı aşağıdadır.İngilizcesi:

Bugs Bunny

First time BUGS BUNNY created by BEN BUGS HARDAWAY in 1940.It is a cartoon and ıt has got a big wiewer in TURKEY.It is so famous in Turkey.It likes eat carrot,and likes to say What’s up man?.It is a rabbit.It is to get Oscar Award ”Knight Knight Bugs” in 1958.It is name to be writen to Holiwood pavement.It is so clever cartoon and ıf someone wants to damage him it can do everything and it always win!

Türkçesi:

İlk olarak 1940 yılında Ben “Bugs” Hardaway tarafından yaratılmıştır.Türkiye’de animasyon denince akla ilk gelenlerdendir. Havuç yiyişi ve sivri zekası ve n’aber canım demesi ile ünlüdür. Bir tavşanı temsil eder. 1958 yılında “Knight Knight Bugs” ile Oscar ödülü bile almıştır.Sevimli şirin bir tavşandır.Kendisi Hollywood kaldırımına yazdırmıştır. En zeki çizgi film karakteridir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. derya diyor ki:

  cok güzel ben cok beğendim ve işime cok yaradı süper

 2. yeşim diyor ki:

  çooooook teşekürler çooooook işime yaradı saol un

 3. ipek diyor ki:

  çokk işime yaradı teşekkürler.

 4. halesu diyor ki:

  ellerinize kolarınıza sağlık çok güzel olmuş

 5. furkan diyor ki:

  iyi

BİR YORUM YAZ
haberler