Sultan Dizisi Oyuncuları Kimdir Resimleri

Sultan Dizisi Oyuncuları Kimdir Resimleri

Sultan Dizisi Kanal D

Kanal D Sultan Dizisi Oyuncuları, Sultan Dizisi Konusu, Sultan Dizisi Oyuncuları Kimdir, Sultan Dizisi Oyuncuları Resimleri hakkında herşey burada!

Kanal D ekranlarında yeni başlayacak olan Sultan Dizisi hakkında merak ettiğiniz herşeyi sizlerle paylaşıyoruz. Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Şahin Irmak, Settar Tanrıöğen ve Nur Sürer gibi güçlü isimlerin yer aldığı “Sultan” çok yakında Kanal D ekranlarında başlıyor.

Yapımını İstanbul Mass Media’nın, yapımcılığını Cengiz Keten’in üstlendiği, yönetmenliğini Azime Kanal ve Şengül Halat’ın yaptıkları “Sultan” dizisi çekimleri Diyarbakır’da devam ediyor. Nurgül Yeşilçay’ın “Sultan” karakterini canlandırdığı dizi, sürükleyici hikayesi, güçlü oyuncu kadrosu ve görsel zenginliğiyle, ilk bölümden itibaren ekranların yeni gözdesi olmaya aday gösteriliyor.

Dizinin Konusu:

Sultan, yıllar önce yaşanan büyük bir aşktan ‘geriye kalan’ üzerine şekillenir.İsimleri aynı türbeden adanan Şeyhmus ile Sultan’ın büyük aşkı; birinin gitmesiyle diğeri için sonsuz, muallak bir beklemeye, dönüşür. Üç kuşaktır aynı coğrafyada yaşayan iki ailenin hayatı üzerinden öncelikle yaralı bir aşkı, beraberinde acıyı, sevinci, hayatın bütün duygu ve durumlarını, Diyarbakır’ın çok kültürlü dokusunu zemin alarak anlatan sıcak bir insan hikayesi.

Dizinin Oyuncuları:

Sultan Dizisi Oyuncuları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haberler